آنچه ما واقعا انجام می دهیم؟

فروشگاه تخصصی کتاب اٌبتیم مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کتاب در ایران است. که در بهمن ماه سال 1397 توسط گروهی از دانشجویان تاسیس شده است.

کتاب های موجود در فروشگاه اٌبتیم در گروه‏‏‌های مختلف مانند  فنی و مهندسی،علوم پایه،علوم انسانی،کشاورزی ،عمومی دانشگاهی ،کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد،رمان و داستان وزبان های خارجی از  انتشارات های مختلف  که شامل کتاب های نو و دست دوم  می باشد موجود می باشد .

 فروشگاه تخصصی اٌبتیم این امکان را برای شما فراهم می سازد که در کمترین زمان کتاب مورد نظر خود را  با کمترین هزینه تهیه کنید همنچنین شما می توانید در فروشگاه تخصصی اٌبتیم کتاب هایی که قبلا مطالعه کرده اید و دیگر نیازی به آنها ندارید به فروش برسانید و همچنین اگر کتابی مد نظر شما می باشد و در فروشگاه اٌبتیم موجود نیست می توانید در قسمت ثبت سفارش  در خواست خود را سفارش دهید.

کاربران و مشتریان اٌبتیم  می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل از کتاب مورد نظر خود  با قیمت های مناسب کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنند، وب سایت فروشگاه تخصصی اٌبتیم  را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کتاب  خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان  فروشگاه تخصصی اٌبتیم می باشد.

علاقه مندی ها 0
مقایسه